Pergoly, postele, ploty,
schody, střechy a další dřevěné výrobky

Pergoly

Pergola ke zdi domu

Pergola ke zdi domu se montuje zejména v místech, kde chcete smysluplně využít a rozšířit obytnou část domu. Během letních dnů mnoho z nás vyhledává pobyt venku, a pokud třeba velmi rádi stolujete venku, určitě nechcete přenášet pohoštění přes celou zahradu. Pod dřevěnou pergolou se můžete setkávat s rodinou i přáteli, relaxovat nebo si číst knížku. Mnoho lidí, kteří mají flexibilní pracovní dobu a využívají domácí kancelář, si rádo sedne notebookem ven, kde nerušeně pracuje na čerstvém vzduchu. Zahradní přístřešek ke zdi domu je vysoce praktickým, smysluplným a velmi elegantním doplňkem ke každému domu. Máte-li tedy u domu dostatek místa, který se dá velmi dobře využít, neváhejte a pořiďte si možnost trávit více času v přírodě.

Typy pergol a jejich zastřešení

Můžete si vybrat buď pergolu ke zdi domu rovnou, nezastřešenou a zcela bez sklonu střechy. Dalším často používaným typem zahradní pergoly je, se sklonem střechy přibližně 10 stupňů. Pokud váháte, jakou zvolit střešní krytinu, i zde máte na výběr. Můžete si zvolit buď palubkový záklop se šindelem anebo je zaměnit za polykarbonátové desky. Zahradní přístřešky a pergoly si můžete dále upravit a dovybavit celou řadou příslušenství a doplňků, které si lze k nim přiobjednat. Není problém si nechat vyrobit i jiné rozměry podle vašich požadavků.

 

Provádíme standartní kotvení na stavitelné patky,zemní vrut,po dohodě i před dlažbou i po dlažbě.

Pergoly ošetřujeme specialní voskovou barvou značky ICLA,která dodá dřevu krasný vzhled a má VODOODPUDIVÝ EFEKT  !!! na přání lze i jine značky jako je OSMO,REMMERS.. 

Při závazné objednávce  možný 3D návrh zdarma .

 

Stání na 2 auta

 

Zahradní domeček

Farma Němetice 2019 výroba pergoly včetně plotu a posezení